"Forum Lviv" торговий центр - CTS 💡Центр технічного світла💡 - Проектуємо та втілюємо в реальність
До списку проектів

“Forum Lviv” торговий центр

Місто
Львів
Замовник
Forum Lviv
архітектор
Fernando Romero, Frank Gehry

Паркінг, технічні зони, вуличні світильники, атріуми, футкорти, та ряд інших зон запроектовано та реалізовано нашою командою. Світильники Flower Midi дозволяють оптимально поєднати дизайн, технічні та естетичні вимоги, забезпечивши при цьому оптимальний бюджет рішень для високих прольотів. Задум замовника транформувався від ескізу до моделі , пізніше до візуалізаціі, до варіантів конструктивного виконання і зрештою втілисвя у життя. Гнучкість рішення FLOWER MIDI дозволяє в будь-який момент змінити світлодизайн розставивши акценти по-іншому. Застосована оптика в системах FLOWER MIDI забезпечує мінімальний рівень UGR при достатньому рівні освітленості.

Рішення

Наші світильники COSMO додатково висвітлюють приміщення підкреслюючи конструкцію будівлі. Освітлення нашими світильниками повністю безпечне для експонатів і прекрасно підкреслює глибину кольору творів мистецтва.

ласкаво просимо

Завітайте в наш
Шоу-рум

Наш офіс з шоу-румом розташований на першому та підвальному поверхах історичної будівлі Львова, в триповерховій кам'яниці яка була збудована перед першою світовою війною та зберегла риси раціональної сецесії віденської школи архітектури.

Виникли питання?
Замовте консультацію спеціаліста
написати нам