Світлодизайн - CTS - Проектуємо та втілюємо в реальність

Світлодизайн

Світлодизайн знаходиться в площині між технічним та творчим. Тут не достатньо здійснити розрахунки потужностей та створити коректну функціональність. Завдання світлодизайнера – поєднати світло з середовищем ( приміщення, фасад, відкритий простір), доповнити його естетичну та сенсорну цінність.

Ми враховуємо кольористику, форми, матеріали, закладені в проекті дизайнерами/ архітекторами, аналізуємо проектну частину, її монтажні умови та рентабельність.

Максимально допомагаємо замовнику підкреслити цінність проекту та додаємо власне бачення, де зображаємо концептуальну унікальність об’єкта/простору.

Людиноцентризм як основа світло дизайнерського проекту

В основу кожної концепції закладаємо людино- та екоцентричні цінності: еко-стандарти, норми безпеки здоров’я. В процесі проектування ми проводимо етап цензурування на шкідливість навколишньому середовищу, оцінюємо рівень сліплення та світлового забруднення.

Візуально складно оцінити шкідливий рівень синього спектру, який при тривалій взаємодії перенапружує нервову систему та навантажує очі. Це ж стосується дисонансу температур свічення, рівня світлового забруднення і т.п. Тому можемо заявити – кожна наша ідея заснована на людяності, комфорті, захисті флори і фауни від надмірного урбаністичного втручання. Сьогодні саме цю ідею вважаємо найціннішим вкладом в розвиток сучасних міст та облаштуванні просторів.

Ідея. Зміст. Сенсорика.

Цінність ідеї в її змісті. Ми висвітлюємо основну ідею закладену автором будівлі/простору. Підсилюємо її візуально, розставляємо акценти, допомагаємо розширити її межі світловим методом. Контраст, світлотіні, об’єм – в них ховається глибина сенсорики світла. Змістовне світло використовує ці властивості, щоразу створюючи унікальну картину.
Покроково ми аналізуємо форму, призначення, матеріали, колір, додаткові умови: колони, вхідні зони, тераси і т.п.
Опісля розробляємо концепцію, яка підсилює кожен елемент проекту.

image Поділитись