Розробка індивідуальних рішень - CTS - Проектуємо та втілюємо в реальність

Розробка індивідуальних рішень

Термін “універсальний проект освітлення” частково можна застосувати до об’єктів промисловості, а також умов обмеженого бюджету чи низьких вимог до дизайну. Усі інші випадки, тобто левову частку проектів, слід розцінювати як індивідуальну розробку рішень. Кожен бізнес-центр, офіс, автосалон, громадський простір і так далі мають власні неповторні риси, передбачені дизайнером/архітектором/проектантом. Особливо це стосується архітектурного освітлення.

Розробка індивідуальних світильників

Матеріальна база, запропонована виробником не завжди відповідає заявленим в проекті потребам, тому ми адаптуємо параметри готового або ж самостійно виготовляємо індивідуальний світильник, в який закладаємо:

  • Температуру свічення
  • Світловий потік
  • Тип оптики
  • Форму корпусу
  • Метод кріплення (монтажу)
  • Спосіб керування

Таким чином ми уникаємо компромісних рішень та отримуємо світло передбачене в проекті. Будь-якої складності.

Розробка монтажних рішень

Коли стандартне рішення не працює ми модифікуємо наявні системи кріплень або розробляємо унікальний принцип монтажу. Найчастіше застосовується він під час проектування архітектурного освітлення (фасадного) та оригінальних дизайнерських задумів.
Оскільки до процесу проектування/будівництва залучене широке коло різногалузевих спеціалістів неможливо виключити вплив людського фактора, тому індивідуальне рішення часто рятує об’єкт від наслідків недостатньої узгодженості роботи підрядників. Для максимального захисту фінального результату від помилок, схему монтажу потрібно закладати ще на етапі проектування будівлі/простору.

Розробка індивідуального проекту

Індивідуальні світильники та індивідуальний монтаж передбачають індивідуальний проект, що очевидно. Менш очевидно впливають на унікальність проекту розміщення і поєднання видів світильників. Якщо замовник зацікавлений в нетиповому принципі освітлення ми адаптовуємо його для створення унікальної світлової картини.
Тому, підсумовуючи додамо: типовий проект у світі світлотехніки та світло дизайну є радше виключенням, бо будь-яка будівля чи простір мають власні особливості, кожну з яких ми враховуємо при створенні рішень від ЦТС.

image Поділитись