Підбір світильників - CTS - Проектуємо та втілюємо в реальність

Підбір світильників

Ми готові вам допомогти з формуванням та постачанням матеріальної бази згідно з вашим проектом.
Принцип підбору базується на забезпеченні вимог ДБН, ЄН та оптимізації наявної проектної документації.

Сьогодні ми є ексклюзивними представниками ряду європейських виробників світлотехнічного обладнання , основним з яких залишається ES-SYSTEM Glamox Group.

Також активно співпрацюємо з іншими європейськими брендами та виробниками. Готові розробити власні рішення на базі обладнання партнерів та постачальників.

Сфери, з якими працюємо:

    • Офісні приміщення (бізнес-центри, коворкінги, навчальні заклади)
    • Комерційна нерухомість (ТЦ, магазини, HoReca, автосалони)
    • Промисловість (склади, фабрики, заводи, конвеєрні лінії)
    • Громадські простори
    • Медичний сектор

Особливості підбору світильників

Широкі можливості підбору дозволяють нам запропонувати моделі, які максимально відповідають естетичним та технічним потребам закладеними архітекторами/дизайнерами/проектантами в ваш проект. В процесі орієнтуємось на людиноцентризм та здорове освітлення.
Вносимо експертні правки, надаємо консультації, якщо проект не відповідає світлотехнічним вимогам та стандартам, оптимізовуємо та покращуємо фінальний образ вашого об’єкта.

Позиція ЦТС – концепція освітлення має розроблятись в синергії з іншими елементами проекту об’єкта/простору. Візуальна ідея, можливості її реалізації та матеріальна база має бути логічним кроком проектування вашої концепції, для максимальної оптимізації бюджетів з врахуванням аспектів комфорту, безпеки та здоров’я.

image Поділитись