Аудит освітлення - CTS - Проектуємо та втілюємо в реальність

Аудит освітлення

Аудит світлотехнічного проекту

Ми готові здійснити повний аналіз світлотехнічної частини проекту фасаду будівлі її внутрішнього простору та прибудинкового/вуличного освітлення.
Переглядаємо документацію, за потреби здійснюємо програмне моделювання для визначення проблемних зон та оцінки якості реалізації.
Керуємось вимогами ДБН та ЄН.

За відсутності проекту та технічної документації оцінюємо освітлення з допомогою спеціалізованого обладнання, визначаючи проблемні зони та відхилення від норм передбаченого призначення об’єкта/простору.
Пропозиції покращення вносимо з мінімальними змінами в існуючі мережі та дизайн.

Різниця між оцінкою архітектурного, внутрішнього та зовнішнього освітлення

Різниця полягає в складності зняття замірів за відсутності технічної документації.
Без планів та проекту зовнішнє та внутрішнє світло реально оцінити з допомогою спектрометрів, люксометрів, тепловізорів та іншого обладнання. Після зняття замірів ми можемо відтворити умови в спеціалізованому програмному середовищі, проаналізувати реальну ситуацію, створити звіт та надати розгорнену консультацію з оптимальними рішеннями для покращення.

Для аудиту архітектурного освітлення потрібно застосовувати додаткову підіймальну техніку та чітко орієнтуватись на естетичну/концептуальну складову проекту, адже підсвітка фасаду є світло дизайнерським проектом. Часто складно зрозуміти межу між дизайнерським задумом та похибкою. Тому цей процес вимагає присутності архітектора чи дизайнера самої будівлі.

Аудит світлотехнічного обладнання

Окрім оцінки проекту/обєкта ми, ЦТС, окремо здійснюємо аналіз матеріальної бази. Відповідність світильників до вимог простору, їх технічний стан: перегрівання, відтворення кольорової температури, коефіцієнт кольоровідтворення та інші параметри.

Порівнюємо обладнання з рекомендованими еталонними взірцями зважаючи на співвідношення ціни та якості. Підбираємо моделі, які зберігають загальну ідею дизайнерів та архітекторів проекту.

Людиноцентризм та здорове освітлення

Основна мета ЦТС – розробка проектів та рішень, які не втратять свою актуальність в довгостроковій перспективі, тому першочергово ми звертаємо увагу на безпеку, комфорт та здоров’я світлотехнічного проекту, адже естетичні тренди змінюються швидко на відміну від людиноцентричної позиції.
Команда наших спеціалістів попри аналіз готова розробити проект, який відповідає міжнародним стандартам та є максимально нейтральним в контексті світлового забруднення.

image Поділитись