Про нас

Центр Технічного Світла — компанія,
заснована на багаторічному досвіді
реалізації комплексних проектів
світлотехніки


Якщо Ви архітектор або дизайнер що орієнтується на високі стандарти проекту та професійний підхід в його втіленні в життя, до Ваших послуг надійний партнер Центр Технічного Світла:

 • Технології Робота з 3D
  програмами
 • Досвід 5 років, більше
  100 реалізованих
  проектів
 • Інновації Системи HCL,
  Dynawhite,
  Vertex
Створення концепції

При створенні концепції наші спеціалісти велику увагу приділяють діалогу з архітектором/дизайнером для втілення його задуму, а також оптимальним з точки зору техніки та вартості рішенням для подальшого представлення варіантів реалізації на розгляд замовнику.

Ескізи варіантів розробляються нашими спеціалістами в обумовлені наперед терміни

Детальніше
Розробка ДТЗ, Економічні розрахунки

За кожною концепцією стоять її економічні та технічні показники, а якість дизайн-технічного завдання (ДТЗ) суттєво впливає на ефективність побудови роботи над проектом. Тому даний етап – це є перших «сім раз відміряй», де замовнику, окрім бюджетування варіантів реалізації проекту, розраховуєм також економічні показники – вартість володіння, термін окупності.

Також важливо розуміти, що ДТЗ не є догмою до виконання, бо зрештою, в ході проекту може виникати ряд змін – іноді й кардинальних – але його максимальна наповненість дозволяє оперативно і з мінімальними затратами часу та ресурсів впроваджувати ці зміни та швидко отримувати результати

Детальніше
Розробка проекту (робоча документація)

В ході розробки проекту наші спеціалісти опираються на багаторічний досвід реалізованих об’єктів, для закладання оптимальних рішень , що успішно експлуатуються та пройшли апробацію часом . Тримаючи постійно «руку на пульсі», за рахунок відвідування найбільших світових виставок в світлотехніці, ми пропонуємо до застосування найбільш іноваційні технології, доцільність використання яких підтверджують лідери галузі у своїх розробках.

Безкомпромісно відносимся до питань безпеки , ще на етапі проектування. Також звертаємо особливу увагу замвоника на важливість врахування світових норм та стандартів при їх застосуванні для конкретного об’єкту.

Детальніше
Реалізація «підряду» по влаштуванні освітлення об’єкту/шеф-монтаж

Для успішної реалізації проекту – до Ваших послуг команда професійних монтажників та інженерів, які цінують Ваш час.

Маючи напрацьований досвід втілення в життя проектів освітлення та електропостачання наш монтажний відділ злагоджено працює з усіма ланками проекту – технагляд, авторський нагляд, замовник, підрядник, суміжники, проектанти

Детальніше
Гарантійне та пост-гарантійне обслуговування
Світлотехнічний аудит

Елемент не знайдено!